Siedem wierzb w podcaście Brzmienie świata z lotu Drozda

Posłuchajcie urodzinowego odcinka audycji Brzmienie świata z lotu Drozda z naszym skromnym udziałem. O domach ze słomy mówimy tam wyjątkowo mało!

W kwietniu 2021 roku Paweł Drozd, były dziennikarz Trójki, postanowił w wyjątkowy sposób uczcić pierwsze urodziny swojego autorskiego podcastu Brzmienie świata z lotu Drozda. Wybrał się w tym celu do trojga słuchaczy. Było nam bardzo miło znaleźć się w tym gronie.

Polecamy Wam ten odcinek do odsłuchania, przede wszystkim ze względu na innych gości. Zabrali redaktora Pawła Drozda do Ojcowskiego Parku Narodowego, wycieczkę rowerową po Nowym Targu oraz na poszukiwanie sów.

Nas możecie usłyszeć po utworze Nitina Sawhneya Sawubona, chwilę po 1:25:00. Mówimy niewiele o budowie słomiano-glinianego domu (w tym celu sprawdźcie lepiej nasze inne gościnne występy) – przynajmniej w tej części, która znalazła się w audycji. Tak pewnie lepiej, dzięki temu tym razem możemy zabrać Was na spacer po okolicznych podmokłych łąkach i zagajnikach, zamieszkiwanych przez sarny, dziki, łosie, czajki, żurawie i bażanty oraz wiele, wiele innych stworzeń. Oto Siedem wierzb od trochę innej strony.

O programie Brzmienie świata z lotu Drozda

Ten odcinek był nietypowy, bo bohaterami stali się słuchacze. Jeśli Wam się spodobało, sprawdźcie koniecznie inne odcinki Brzmienia świata dostępne w Spotify czy na Youtube. A jeśli zatracicie się na dłużej w tych opowieściach, zajrzyjcie na Patronite i wesprzyjcie Pawła Drozda, by dalej mógł robić to, co do tej pory – czyli obserwować świat i pozwolić nam go lepiej rozumieć.

Oznacz Trwały odnośnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *