O nas

Musimy budować energooszczędnie, jeśli naprawdę chcemy dbać o klimat i środowisko. A dlaczego akurat zdecydowaliśmy się na kostki słomy i glinę, a nie np. na ciepły tradycyjny budynek lub dom z gliny lekkiej? Sprawdźcie!

Głowione wierzby to dość często spotykany element mazowieckiego krajobrazu. Nie wiemy już, kto pierwszy wpadł na pomysł tej nazwy. Jedno jest pewne – bardzo nam się od pierwszego usłyszenia spodobała, zarówno na same wierzby, jak i ich liczbę.

Czyli kilka słów o pewnej parze, która zdecydowała się na naturalny dom.

Lubimy opowiadać o budowie domu ze słomy i gliny, dzielić się wiedzą, a także sposobami na bardziej zrównoważone życie. Gdzie mogliście nas zobaczyć i posłuchać?

Kontakt z Siedmioma Wierzbami

Jeśli chcesz przedrukować jakiś tekst, wykorzystać zdjęcia lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej o budowie domu ze słomy i gliny lub zrównoważonym, przyjaznym klimatowi życiu, napisz na siedem.wierzb(małpka)gmail.com.

Przy okazji zapraszamy też na nasze profile na Facebooku oraz Instagramie, możecie się z nami skontaktować także za pośrednictwem tych portali.

Doceniasz to, co robimy? Publikowane przez nas materiały Ci się przydały? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami za darmo, poświęcając swój wolny czas. Jeśli w zamian od czasu do czasu zafundujesz nam wirtualną kawę, będziemy nam miło.

Siedem wierzb – dom ze słomy i gliny

Komentarze wyłączone.